Nie dla pieluszek zapachowych

Nie wszystkie pieluchy jednorazowe musimy wrzucać do jednego worka. Z każdym kolejnym produktem są one lepsze. Jest to w takiej sytuacji zakup naprawdę trafiony. Dokonując zakupu pieluszek o jednorazowym użytku, musimy zwrócić uwagę między innymi na to, aby miały one relatywnie krótki skład. Niestety wiele osób kompletnie na skład nie zwraca uwagi.

Musimy także omijać pieluszki, które posiadają jakieś zapachy. Są one nasączone substancjami zapachowymi różnorodnymi oraz także ekstraktami podrażniać mogą skórę naszego malucha. Niezmiernie ważną rzeczą jest zwrócenie uwagi na to, czy nie są wybielane chlorem. Bardzo często także sięgamy po pieluszki, które są po prostu najbardziej chłonne. Musimy to zmienić. Im są one bardziej chłonne, tym więcej jest w nim poliakrylanu sodu, im tego związku jest mniej, tym w składzie także będzie mniej.

Zalety pieluszek jednorazowych

Pieluchy jednorazowe ze sklepu internetowego Bee posiadają sporo zalet, do których zaliczyć możemy oszczędność czasu, którego już nie marnujemy na pranie oraz na prasowanie wielorazowych pieluszek. Kolejna zaleta to zachowanie higieny prawidłowej. Możemy także liczyć na szybkie tempo wchłaniania moczu oraz wiązania go w żel. Zapobiegamy dzięki temu odparzeniom. Musimy także wspomnieć o braku przeciekania dzięki ściągaczom po bokach. Dzięki temu zawartość pieluszki się nie wydostanie na zewnątrz.

Te wszystkie zalety znikną, jeśli pieluszka nie będzie odpowiednio często zmieniana. Na rynku znajdziemy pieluszki jednorazowe, ale takie, które są w pełni ekologiczne. Mamy zatem komfortowy oraz wygodny produkt dla rodziców, a do tego bezpieczny dla dziecka oraz dla środowiska. Pieluszki ekologiczne są wykonane z tworzywa przepuszczającego powietrze, bez żadnych zapachów, związków szkodliwych, ale z szybkim wchłanianiem wilgoci, tak aby zapewnić maluszkowi bezpieczeństwo oraz pupcię bez jakichkolwiek zaczerwienień, odparzeń, jak i bólu.

Daniel